Online Araç Kiralama

Giriş Bilgisi

Giriş Tarihi

Dönüş Bilgisi

Dönüş Tarihi

Haberler ve Duyurular :

Filo Kiralama

City Oto Kiralama, bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine kısa ve uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 

 2008 yılında Adana'da kurulan ve sürekli büyümeyi hedefleyen bir kuruluş yolunda devam etmektedir.

 City Oto Kiralama; Jeep & Dodge & Hyundai & Fiat & Ford & Renoult V.s araçların kiralama ve kiralama sonrası hizmetlerini sunmaktadır.

 City Oto Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanısıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır.

 City Oto Kiralama tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri firma bünyesindeki yetkili servislerde gerçekleştirilmekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

 Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen City Oto Kiralama kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

 City Oto Kiralama sektörde ilk kez Otomobiller, Hafif, Ticari Araçlar, olmak üzere tüm segmentlerde uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

 Sahip olunan sektör tecrübesi ile filo yönetimi uzmanlıkla gerçekleştirilirken, güçlü yapısı ile farklı seçeneklerdeki filo hizmeti verilebilmektedir.

 Müşterilerine yenilikçi, esnek ve güvenli filo yönetimi çözümleri ve kiralama hizmetleri sunan City Oto Kiralama; müşterilerine hizmet vermektedir.